VIZIJA

Suteikti aukščiausios kokybės ir inovatyvias spintas, kurios atitinka mūsų klientų poreikius bei kuria jaukią ir tvarkingą aplinką

APIE MUS

Per daugiau nei 25 metus sukauptos patirties, jūsų įmonė tapo pirmaujančia kokybiškų individualių spintų sistemų tiekėja Lietuvoje. Siekiame suteikti aukščiausios kokybės šiuolaikiško dizainio ir komforto spintas, kurios atitinka mūsų klientų poreikius bei kuria jaukią, tvarkingą aplinką.

Nuo įmonės įkūrimo mes išplėtėme savo asortimentą ir toliau specializuojamės gamindami aukštos kokybės baldus pagal individualius užsakymus, kurie puikiai tinka bet kokiai jūsų erdvei. Ypač didžiuojamės galėdami suteikti savo klientams tiek standartinius, tiek individualius sprendimus įrengiant: spintas, įeinamas drabužines, stacionarius kietuosius baldus, prieškambario baldus, vaikų ir jaunuolių kambario baldai, slankiojančias kambarių pertvaras.

Padėsime sukurti jūsų svajonių baldų sprendimus.

Visuomet siekiame naudoti tik pačias kokybiškiausias medžiagas. Suderinę geriausias tarptautinio lygio medžiagas ir komponentus su vietine gamyba ir savo patirtimi, užtikriname geriausią galutinį rezultatą, tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu.

TIKSLAI

Užtikrinti nuolatinį klientų pasitenkinimą, siūlant aukštos kokybės funkcionalius spintų sprendimus.
Nuolat ieškoti naujovių ir tobulinti gamybos procesus siekiant pasiūlyti inovatyvius produktus.